Elginkan Vakfı Ödülleri 2016 Yılı Teknoloji Ödülü’ne Layık Görüldük!

Nisan 2012 tarihinden beri devam eden proje yürütücülüğünü yaptığım TÜBİTAK destekli bilimsel çalışmamızla Elginkan Vakfı’ndan ödüllerimizi aldık.

Elginkan Vakfı tarafından düzenlenen “Elginkan Vakfı Türk Kültürü Araştırma ve Teknoloji Ödülleri” Töreninin 11’incisinde klinik olarak yer aldık. Türkiye’deki bilim, kültür ve sanat alanlarında yapılan çalışmalara, araştırmalara ve hizmetlere katkıda bulunanlar da ödüllerini aldı.

Bu gurur verici ödülü almak ve bilim dünyasına katkıda bulunan isimlerle bir arada olmak bizi çok mutlu etti.

Devamını Oku

2017 Yılı ODTÜ Prof. Dr. Mustafa Parlar Vakfı Teknoloji Teşvik Ödülü’ne Layık Görüldük!

2017 Yılı ODTÜ Prof. Dr. Mustafa Parlar Vakfı Teknoloji Teşvik Ödülü’ne TÜBİTAK destekli bilimsel çalışmamızla layık görüldük.

Mustafa Parlar Vakfı’nın amacı üniversite-endüstri ilişkilerini geliştirmek, bilimsel araştırmalara ve araştırmacılara destek olmak, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne teknik donanım ve gereç sağlamak, öğrencilerine burs vermek, öğretim elemanlarına maddi destek sağlamaktır.

Teknoloji geliştirmeye yönelik çalışmalarıyla araştırmacılara verilen bu ödülü almak kliniğimiz açısından büyük bir gurur kaynağı olmuştur.

Devamını Oku

Üroloji ve Araştırma Ödülleri

Proje Yürütücüsü: Çok merkezli TÜBİTAK projesi: Kabarcıklı hidrodinamik kavitasyon ve biyomedikal tedavilerdeki uygulamaları (MAG-111M621). Başlangıç ve bitiş tarihleri: 1 Nisan 2012-1 Nisan 2015

Proje Yürütücüsü: Çok merkezli TÜBİTAK projesi: Hidrodinamik kavitasyona dayanan medikal uygulamalar için kullanılacak ulusal endoskopik cihaz tasarım ve geliştirilmesi (113S092). Başlangıç ve bitiş tarihleri: 1 Mart 2013-1 Mart 2016.

Proje Yürütücüsü: Çok merkezli TÜBİTAK projesi: “Hidrodinamik kavitasyona dayanan medikal uygulamalar için kullanılacak ulusal endoskopik cihaz prototipinin ürüne dönüştürülmesi (118S040). Başlangıç ve bitiş tarihleri: 1 Aralık 2018-1 Aralık 2021.

Devamını Oku