Mutlu Hasta Mutlu Hekim!

Siz de tedavi hikayenizi bizlerle paylaşmak ister misiniz? Tedavi süresince yaşadıklarınızla diğer hastalarımıza yol gösterebilir, onların endişelerini giderebilirsiniz… Siz mutlu oldukça bizler daha mutluyuz…
Neriman Eroğlu

Prof Dr. Sinan Ekici. Anlattı annem sıkıntılarını doktor beye. Doktorumuz meğer intertisyel sistitin ozon tedavisinde Türkiyede bir numaraymış. Ozon tedavisini mesanede ilk uygulayan doktormuş, Çok dua etmiştim Rabbim annemi sıkıntılarından kurtarsın diye!

Duyan Kitaplı

Hastalığımın doğru tanısını koyarak başarılı bir ameliyat sonrasında beni sağlığıma kavuşturan Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici Bey’e çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım…

Engin Ünsalan 

Her iki idrar yolumdaki tıkanıklığı tespit ederek kasım ayında stent takılması operasyonumu başarı ile gerçekleştiren, gerek operasyon öncesi gerekse hastane de müşahade altındayken göstermiş olduğu ilgi ve vermiş olduğu bilgiler ile hasta psikolojisinden kurtulmamı sağlayan Sayın Prof.Dr. Sinan Ekici’ye çok teşekkür ederim ve ayrıca akşamın bu saatinde kendisine yönelttiğim soruları hiç usanmadan cevapladınız ya benim gözümde ve gönlümde çok ayrı bir yer edindiniz hocam… İyi ki varsınız…

Zeynep 

Sinan bey ilgili, çok iyi bir doktordur. Hastayı süreç ile ilgili aydınlatır ve de detayını verir. Bu sebeple kendisini içten tavsiye ederim.

Hakan Solak

Kurmuş olduğun site, açmış olduğun muayenehane ve profesörlük ünvanın hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim.

Tuba Bal Yüksel

2012 yılında üreter ameliyatında üstün bilgi ve beceri, engin tecrübesi ile başarılı bir süreç geçirdik ve atlattık. Sakin davranışlarıyla benim gibi herşeyi en ince ayrıntılarıyla soran hastaya yılmadan bıkmadan cevap verdiği için minnettarız. İyi ki sizi tanımışım.

Ergün Karadayı 

Yaklaşık 5 yıllık kontrol ve tedavi süreci sonucunda artık prostattan dolayı ameliyat olma zorunluluğu doğmuş; yapılan ameliyat sırasında gösterdiği mesleki tecrübe ve deneyimleri sonucu hayata geri dönmeme vesile olduğu için sayın Prof. Dr. Sinan Ekici beye sonsuz teşekkürler ederim. Sağ olun var olun sağlıkla kalın Av.Ergün Karadayı

Süleyman Aktaş

Sayın hocam Sinan Ekici beyi geç de olsa tanıdım. Sizden önce çok doktorlar gördü beni, hiçbiri testis kanseri olduğumu anlamadı. Tanı koyanlar da saçma sapan tanı koydular. Sizi tanıdığım gün, 1 metre öteden tanı koyup ertesi gün ameliyat yapıp tümörlü testisten kurtarıp kemoterapiye başladınız. Sizin gibi değerli bir hekimi geç de olsa tanıdım. Gerek şahsım gerekse ailem adına cok teşekkür ederim, iyi ki varsınız, başarılarınız hep daim olsun sayın hocam.

Ercan Ortaç 

İyi doktor kime denir ?

– Uzmanlık alanında en iyi kariyere sahip olana mı ?

– Tedavide en yüksek başarı oranını yakalamış olana mı ?

Tabi ki bunlar olmalı ama bence yeterli değil …

Hastasıyla dost olan,arkadaş olan, hemhal olan doktor en iyi doktordur. İşte beni böbrek kanserinin elinden kurtaran Sn. Sinan Ekici böyle bir doktordur, böyle bir insandır. Dostum, arkadaşım, iyi insan… Yolun açık, neşterin keskin olsun.

Mutlu Hastalar

Sen De Bizimle Yorumunu Paylaş!

Prof. Dr. Sinan Ekici hakkında yorumunu bizlerle paylaşarak tedavi olacak hastalarımıza fikir verebilirsin!

Tedaviye karar verirken, tedavi sırasında ve sonrasında nelere dikkat ettiğinizi, neden Prof. Dr. Sinan Ekici’den destek aldığınızı bizlerle paylaşın, diğer hastalara yol gösterin.

Yorum Bırak
üroloji uzmani prof dr sinan ekici
prof dr sinan ekici ödülleri
Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Ekici
üroloji uzmanı prof dr sinan ekici
sinan ekici üroonkoloji kliniği

Sağlığınız, Uzmanlık Alanımız!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde hizmet veren Üroloji ve Üroonkoloji Kliniğimiz; ürolojik kanser hastalıkları başta olmak üzere ürolojik hastalıklar, tanı ve tedavi yöntemleri alanlarında hizmet vermektedir.

Kliniğimiz modern tedavi yöntemlerinin yanında hastalarına güven veren ekibi, konforlu ortamı ve daima gelişen çalışma sistemi ile hastalarına çözüm üretmeye devam etmektedir.

Ürolojik tedavilerde uluslararası standartlarda, başarı oranı yüksek çözümler sunarken tedavi öncesi ve sonrası yaklaşımıyla da her zaman hastalarının yanında olmaktadır.

0
Yıllık Tecrübe
0
Uzmanlık Alanı
0
Tedavi Uygulamaları
%
0
Hasta Memnuniyeti

Kliniğimizi Yakından Tanıyın!

Prof. Dr. Sinan Ekici Kliniği ile sağlıklı bir hayata adım atarken ailemizin bir parçası olun ve bizleri yakından tanıyın. Kliniğimizin fotoğraflarına ve videolarına göz atın, önerilerinizi bizlerle paylaşın.
Yorum Gönderme Formu x