Mutlu Hasta Mutlu Hekim!

Siz de tedavi hikayenizi bizlerle paylaşmak ister misiniz? Tedavi süresince yaşadıklarınızla diğer hastalarımıza yol gösterebilir, onların endişelerini giderebilirsiniz… Siz mutlu oldukça bizler daha mutluyuz…

Atakan T.
58 yaşında hayatımda herşey normal giderken, prostat kanseri tanısı aldım. Çok moralim bozuldu. Ancak, bu konunun uzmanları arasında en iyi olan bir prof. doktora robot ile prostat kanseri ameliyatı oldum. Süreç çok iyi geçti. Ameliyat öncesinde peniste ereksiyon sorunum hiç yoktu. Doktorum sinir koruyucu ameliyat yaptığını söyledi. Fakat, ameliyat sonrası dönemden başlayarak ereksiyonum hiç eskisi gibi olmaz oldu. İlişkiye girebilecek kadar bile sertleşme olmuyordu. Üstelik, doktorumun önerdiği ilaçları almama rağmen. Bir açıdan kanserden kurtuldum sevincinin yanında bizim için beklemediğimiz bir durumdu. Sinirler de korunduğuna göre. 1 yıl bekledik düzelir umuduyla, maalesef olmadı. Bu defa ereksiyon konusunun uzmanı olan doktorları araştırmaya koyulduk. Araştırmalarım Prof. Dr. Sinan Ekici hocayı işaret ediyordu. Özgeçmişi, deneyimi, uygulamaları müthişti. Aldığım tavsiyeler sonucunda da bu konuda deneyiminin gerçekten çok iyi olduğunu öğrendim. Ben de Hacettepe kökenli olmam nedeniyle, hocanın Hacettepe mezunu olması bir yakınlık hissettirdi. Neyse efendim uzatmayım. Gittik, konuştuk, muayene etti, raporları inceledi ve sonuçta penise kök hücre tedavisine karar verdik. Kök hücre tedavisini uyguladı, ek tavsiyeler vs… Tam 4 ay oldu. İnanır mısınız, eşimle mutluluğumuza yeniden kavuştuk! Gönül rahatlığıyla söylüyorum ki, Sinan Hocam yaptığı çalışmalarla, yenilikleri takip etmekle, hatta yenilik üretmekle bu alanda en iyilerden. Öncelikle hasta psikolojisini çok iyi biliyor. Mesleğinde gerçekten çok başarılı, yaptığı işi hakkıyla yapıyor. Sinan Hoca’ma minnettarım. Prostat kanseri ve ameliyat sonrası sorunlarının tedavilerinde Prof. Dr. Sinan Ekici Hoca’mı herkese şiddetle tavsiye ederim.
Atakan T.

10.01.2020 

Zeynep Y.
Bir anda ortaya çıkan rahatsızlığım sonrasında, internette rastgele derdime çare olabilecek bir doktor bulur muyum acaba umuduyla gezerken, sayın Dr. Sinan Ekici’nin bir hastasının yorumuna rastladım. Çok moralim bozuktu. Hocamın CV’sini araştırdım. Müthişti. Hacettepe mezunu olması beni ekstra umutlandırdı. Randevuyu aldım. Sinan Hoca, eksik olmasın benim şikayetlerimi ve durumumu uzun uzun dikkatlice dinledi. Ve beni maddi manevi hiç bir zahmete sokmadan, teşhisi koydu. Hasta psikolojisini çok iyi biliyor. Mesleğinde gerçekten çok başarılı. Sayesinde kısa sürede iyileşme gösterdim. İnşallah daha iyi olacağım. Hoca’ma buradan minnetlerimi sunarım. Bu alanda sıkıntısı olan herkese, Prof. Dr. Sinan Ekici Hoca’mı şiddetle tavsiye ederim. Tüm hastalara acil şifalar.
Zeynep Y.

09.01.2020 

Faruk U.
Prof. Dr. Sinan Ekici hocayı internet araştırması sonucu buldum. Bir türlü düzelmeyen idrar yolundan iltihap akıntısı ve yanma vardı. Kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Doktor bey, incelemesi sonucunda bana idrar yollarından ozon uygulamayı önerdi. Kandan ozon verildiğini biliyordum ama bu daha önce hiç duymadığım bir tedaviydi. 3 seanstan sonra akıntı durdu, tedavi sonrasında hiçbir şikayetim kalmamıştı. Aradan 5 ay geçti, hiç bir sıkıntım yok. Sizin de benzer şikayetleriniz, iyileşmeyen sorunlarınız varsa, Prof. Dr. Sinan Ekici beye mutlaka görünün. Herkese tavsiye ediyorum.
Faruk U.

09.12.2019 

Duyan Kitaplı
Prof. Dr. Sinan Ekici hocayı 2008 yılından beri tanırım. Üroonkoloji konusunda bilgili ve hastasına ilgili bir doktordur. Hastalığımın doğru tanısını koyarak başarılı bir ameliyat sonrasında beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Herkese tavsiye ediyorum.
Duyan Kitaplı
24.01.2019

 

Mümtaz T.
Prof. Dr. Sinan Ekici beyfendiye tavsiye üzerine gittim. Çok büyümüş olan prostatımı TUR yöntemi ile ameliyat etti. Ameliyat öncesi teşhis ve öngörüleri tam olarak doğru çıktı. Hocamın uzmanlığı ve deneyimi sayesinde çok başarılı, sorunsuz bir ameliyat geçirdim ve kısa sürede sağlığıma kavuştum. Kendisine her zaman güleryüzlü, ilgili, sıcak yaklaşımı sebebiyle de çok, çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

09.10.2019 

Fatih Selman Kocabaş

Varikosel ameliyatı oldum durumum gayet iyi, ameliyat olmamış gibiyim, ağrı sızı yok, üstelik Sinan Hoca’yı her an arayabilir ve hastalığınız hakkında bilgi alabilirsiniz, soru sorabilirsiniz. İşini severek yapmak bu olsa gerek. Herşey için çok teşekkür ederim.

21.02.2018 

E.Fazlıoğlu

“Sinan Ekici ile Maltepe Üniversitesi Hastanesi’nde bir rahatsızlığımdan dolayı tanıştım. Kendisine problemimi anlattığımda beni itina ile dinledi ve bana göre bir hekimin hastaya yaklaşması gereken en iyi şekilde bir yaklaşımda bulunarak problemin çözümüne ilişkin gereken ne ise yaptığına inanıyorum. Kendisi bana göre bir hastaya göstermesi gereken güleryüzü ve hasta için en iyiyi yapma çabasında işinde ciddi olan bir hekimdir. Bazı hastanelerde yazar ya hekime saygı hastaya güler yüz diye ben onu orda yaşadım. Sinan Ekici’yi herkese tavsiye ediyorum.”

14.11.2008

Meltem

“Başka hastanelerde yaşadığım hasta doktor ilişkilerinin olumsuz olması insan hayatının hiç bir değeri yokmuş gibi davranan milyonlarca doktor olması nedeniyle tam ön yargı ile Sinan Beyin karşısına hasta olarak çıktım. Kendisinin ilgisi güler yüzü, sanki hastası gibi değil de bir arkadaşı gibi karşılamasıhastalığımla ilgili kararları verirken acele etmemesi araştırıp en iyisi ne ise onu bulup uygulaması herşeyden önemlisi bir insan olduğumu karşısındaki kişiye bunu hissettirmesi ömre bedeldir. Çünkü biz hastalar sağlığımızın dışında herşeyden önce doktorumuzun bize değer vermesi adam yerine koyup izahatta bulunması işlerimizi hastane koridorlarında sürünmeden sonuca varmamız bizim için çok önemlidir. Belki sizin için önemli olmasa bile bizim için doktorumuzun ilgisi güler yüzü seviyeli ama sıcak bir ortamı bize yansıtması hastalığımızı yarı yarıya iyileşmesi diğer yarı ise de tıbbi müdahale ile tamamlanması demektir. Bütün bu saydığım konuları ben doktorum Sinan Ekici beyden gördüm. Herşey gönlünüzce olsun türkiyenin heryerinde sizin gibi doktorların olması dileğimle saygılarımla.”

21.01.2014

Selma

“Babamın prostat hastalığını ve ameliyat olması gerektiğini öğrendikten sonra bir çok Dr. bir çok hastane gezdik. Kendisi de alanında uzman olan bir Dr. tanıdığımızdan Sinan Bey’i duyduk. Ve hemen gittik. Her şeyden önce sıcacık, samimi tavrı ve güler yüzü bizi ve özellikle babamı çok rahatlattı. Ameliyat öncesi hastanın en çok ihtiyacı olan da güven duygusu. Ve Sinan Bey’i gördüğünüz anda bunu anlıyorsunuz. Daha sonrasında kişisel sitesini inceledim ve nette kendisi ilgili bir araştırma yaptım. Bitanecik babam sonuçta… Ve genç yaşına bir çok başarı sğdırdığını gördüm. Ve babacığım cuma günü ameliyatını oldu. Yarın da taburcu olacak inşallah. Başarılı ameliyatı ile babamı sağlığına kavuşturan Prof. Dr. Sinan Ekici’ye teşekkür ediyorum. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin… Ve tabii ki Prof. Dr. Sinan Ekici’yi tavsiye ediyorum. Herkese Sağlıklı Günler Dilerim. ”

25.08.2014

Rukiye

“4 ay öncesinde amansız gibi gözüken böbrek kanserine yakalandığımı öğrendim. İstanbul’daki hemen hemen tüm üroloji uzmanlarıyla görüştüm. Sonuç net sağ böbreğimin alınmasıydı. Fakat sorun ameliyatımı kime yaptıracağımdı. Sevgili doktorum Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici’ye tavsiye üzerine gittim. 2. Gününde ameliyat tarihimi kesinleştirdik ve 6 saatlik yorucu ama sonu sevindirici operasyon gerçekleşti. Kendisi ameliyatımın tüm evresinde ve sonrasında yanımda oldu. Hemen hemen tüm pansumanlarımı kendisi yapmıştır. Her zaman sorularımı cevaplamış beni ve ailemin bozulan psikolojisini düzelmesinde çok yardımcı olmuştur. Sonuç olarak tekrar hayatıma kaldığım yerden devam etmemde bana yardımcı olan Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici’ye ve sevgili ekibine çok teşekkür eder bu amansız gibi gözüken böbrek kanserine yakalanan tüm hastalara tavsiye ederim. Saygılarımla”

04.09.2014

Bülent Kasım

“İki günlük bir süre içerisinde ilk kez tanıdığım üç değerli doktordan biri olan sayın hocam Prof. Dr. Sinan Ekici beyefendi; benim için, on günde tabir caizse bir mucize yarattı. Yıllardır tedavisi için uğraştığım rahatsızlığımın bu kadar kısa sürede, hocamın tamamıyla İNSANİ yaklaşımı, eşsiz UZMAN bilgisi, YETENEKLİ elleri ile nasıl çözüme ulaştığına tanık olduk. Yalnızca o gülen yüzünün bile, daha ilk başta, nasıl bir terapi olduğunu gördük ve hocamıza inandık. Allah, hocamızdan ve bizi yönlendiren tüm değerli insanlardan razı olsun. Ve aynı zamanda da eşsiz bir dost kazandık. Hocamıza ve ona yardımcı olan tüm ekibe saygılarımı sunarım.”

07.09.2014

Anıl Ergün

Sayın Sinan Ekici babam’ın TUR yöntemi ile prostat ameliyatını gerçekleştirdi. İlk görüşme sırasında bize net ve anlaşılır bir şekilde son durumu, neden ameliyat yapması gerektiğini ve ne yapacağını anlattı. Ciddi, az ve öz konuşan, anlayışlı bir doktor. Başarılı, rahat bir ameliyat ve sonrasında sorunsuz bir nekahat dönemi geçirdik. Kendisine buradan teşekkür etmek istedik. İlhami, Anıl ve Erdem Ergün.

08.09.2014

Ayhan Dinçer

Gerek beyefendiliği gerekse işindeki başarıları ile bu kadar mütevazi bir hekimle bizi tanıştıran prof. Haydar Sur’a ve değerli doktorumuz Sinan Ekici’ye teşekkür ediyor, üroloji ile ilgili sorunu olan tüm hastalara ısrarla tavsiye ediyoruz..

22.09.2015

Turgut T

Maltepe Üniversitesinde görüp görebileceğim en iyi doktorlardan birisidir kendisi. Abimin bir operasyonunu yapıp, gayet de başarılı sonuç verince ailecek çok mutlu olduk ve tekrar tekrar kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

22.09.2015

Renan M.

“Sinan Bey, babamın ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisi muayene için ilk gittiğimiz günden itibaren samimi ilgisi ve takibi ile kendimizi güvende hissetmemizi sağladı. Babam 78 yaşında.. Ağır bir ameliyat olacağı için Sinan Bey, hiç bir detayı atlamadan gerekli tüm tetkikleri yaptırttı; bizi ilgili bölümlere yönlendirdi ve bu sırada takibi ve bu bölümlerle diyaloğu sürdürdü. Tek ameliyatta böbreği, mesanedeki taşı ve prostatı aldı. Çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında da irtibatı kesmedi ve hala bizi arayıp babamın durumunu sormakta.. Her hasta zor günlerinde güler yüzlü bir doktoru varsa hastalığıyla daha iyi mücadele edebiliyor. Sinan Bey de güler yüzlü ama bir o kadar da işinde ciddi tarzı ile içtenlikle tavsiye ettiğimiz bir doktordur.”

15.04.2015

Mehmet Emin Özer

Sinan Hocam,

Gerek dost gerekse bir hekim olarak benim için yaptıklarınız ve sağlığımı tekrar kazanmamda verdiğiniz tedavi desteği her türlü takdirin üzerindedir. Teşekkür eder saygılar sunarım.

03.09.2015

Cetin urhan

Başka doktor aramanıza gerek yok, O ne diyorsa o. Harika bir doktor. Benim testis kanseri ameliyatımı yapan doktor!

11.03.2015

Cemal Çevik

Arkadaşımın babasının prostat ameliyatını çok başarılı gerçekleştirdi. Ayrıca tam bir tıp ve bilim adamı. Çok başarılı ve başarıyı hak eden bir hekim. Saygı ve sevgilerimi sunarım.

04.04.2016 

Alp ÖZDOĞAN

Kayınpederimin mesane kanseri sürecinde, mesane ameliyatı ve tedavileri ile göstermiş olduğu mesleki tecrübe, deneyim ve uygulamalarının yanında, yakın ilgi ve alakalarını eksik etmeyen, varlığı ile manevi desteğini üzerimizde sürekli olarak hissettiğimiz Prof. Dr. Sinan EKİCİ’ye teşekkürü bir borç biliriz.

04.06.2016 

Dr. Jale Çoban

Kardeşim Bülent Çoban’ın ameliyatını gerçekleştiren sayın meslektaşım ve arkadaşım Prof. Dr. Sinan Ekici’ye başarılı ameliyatından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Tüm bu süreç içinde tecrübesi, ilgisi, özverisi, güler yüzü ile her zaman yanımızdaydı ve bize verdiği güven ile bu sancılı dönemi kolay atlatmamızı sağladığı için kendisine minnetarız. Dr. Jale Çoban

04.11.2016 

Ercan Ortaç

İyi doktor kime denir ?

* Uzmanlık alanında en iyi kariyere sahip olana mı ?

*Tedavide en yüksek başarı oranını yakalamış olana mı ?

Tabi ki bunlar olmalı ama bence yeterli değil …

Hastasıyla dost olan,arkadaş olan, hemhal olan doktor en iyi doktordur. İşte beni böbrek kanserinin elinden kurtaran Sn. Sinan Ekici böyle bir doktordur, böyle bir insandır. Dostum, arkadaşım, iyi insan… Yolun açık, neşterin keskin olsun.

11.11.2016 

Süleyman Aktaş

Sayın hocam Sinan Ekici beyi geç de olsa tanıdım. Sizden önce çok doktorlar gördü beni, hiçbiri testis kanseri olduğumu anlamadı. Tanı koyanlar da saçma sapan tanı koydular. Sizi tanıdığım gün, 1 metre öteden tanı koyup ertesi gün ameliyat yapıp tümörlü testisten kurtarıp kemoterapiye başladınız. Sizin gibi değerli bir hekimi geç de olsa tanıdım. Gerek şahsım gerekse ailem adına cok teşekkür ederim, iyi ki varsınız, başarılarınız hep daim olsun sayın hocam.

25.11.2016 

TUBA BAL YÜKSEL

2012 yılında üreter ameliyatında üstün bilgi ve beceri, engin tecrübesi ile başarılı bir süreç geçirdik ve atlattık. Sakin davranışlarıyla benim gibi herşeyi en ince ayrıntılarıyla soran hastaya yılmadan bıkmadan cevap verdiği için minnettarız. İyi ki sizi tanımışım.

26.12.2016

Ergün Karadayı

Yaklaşık 5 yıllık kontrol ve tedavi süreci sonucunda artık prostattan dolayı ameliyat olma zorunluluğu doğmuş; yapılan ameliyat sırasında gösterdiği mesleki tecrübe ve deneyimleri sonucu hayata geri dönmeme vesile olduğu için sayın Prof. Dr. Sinan Ekici beye sonsuz teşekkürler ederim. Sağ olun var olun sağlıkla kalın Av.Ergün Karadayı

26.03.2017 

Zeynep

Sinan bey ilgili, çok iyi bir doktordur. Hastayı süreç ile ilgili aydınlatır ve de detayını verir. Bu sebeple kendisini içten tavsiye ederim.

14.04.2017

Sen De Bizimle Yorumunu Paylaş!

Prof. Dr. Sinan Ekici hakkında yorumunu bizlerle paylaşarak tedavi olacak hastalarımıza fikir verebilirsin!

Tedaviye karar verirken, tedavi sırasında ve sonrasında nelere dikkat ettiğinizi, neden Prof. Dr. Sinan Ekici’den destek aldığınızı bizlerle paylaşın, diğer hastalara yol gösterin.

Yorum Bırak

Sağlığınız, Uzmanlık Alanımız!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde hizmet veren Üroloji ve Üroonkoloji Kliniğimiz; ürolojik kanser hastalıkları başta olmak üzere ürolojik hastalıklar, tanı ve tedavi yöntemleri alanlarında hizmet vermektedir.

Kliniğimiz modern tedavi yöntemlerinin yanında hastalarına güven veren ekibi, konforlu ortamı ve daima gelişen yapısı ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürolojik tedavilerde uluslararası standartlarda, başarı oranı yüksek çözümler sunarken tedavi öncesi ve sonrası yaklaşımımızla da her zaman yanınızda olmaktayız.

0
Yıllık Tecrübe
0
Uzmanlık Alanı
0
Tedavi Uygulamaları
0
Hasta Memnuniyeti